wz

>>>  The Continental Sheepdog Championship 2015   <<<

 

 

Termíny trialů v zahraničí

 











Rozhodčí a náhradníci Areál a podmínky
od do Název akce ZVOP HWT IHT-1 IHT-2 IHT-3 Farma * Školení Rozhodčí 1 Rozhodčí 2 Náhradní Místo Pořadatel
25.4.2015 26.4.2015 Dajavera CS/TS CS/TS




Rájová Maček Gavendová Načešice Rájová
6.6.2015 7.6.2015 Podkost CS/TS CS CS CS
CS-2
Topinková
Jindra Podkost Koško
13.6.2015 14.6.2015 Žlutice CS/TS TS TS TS


Muzikářová
Škůrek Žlutice Muzikářová
10.7.2015 11.7.2015 Walachia Open CS
CS CS

ANO Kurtzbauer Kosa Topinková Libhoš Gavendová
27.6.2015 28.6.2015 Martínkovice CS CACIT CS CS CS CS CS

Koško
Jindra Martínkovice Horská
4.7.2015 5.7.2015 Martinkovice TS CACT CS/TS CS/TS TS TS TS

Horská
Černá Martínkovice Horská
31.7.2015
Dolní Kounice - školení





ANO Černá

Dolní Kounice Černá
1.8.2015 2.8.2015 Dolní Kounice CS/TS CS/TS CS/TS TS TS ANO
Černá

Dolní Kounice Černá
8.8.2015 9.8.2015 Budišov n/B CS/TS CS/TS CS/TS TS TS

Horská
Loučka Budišov n/B Kynclová
15.8.2015 16.8.2015 Vysoký Újezd CS/TS CS/TS CS CS


Vostřez Maček
Vysoký Újezd Vostřez
22.8.2015 23.8.2015 MR BCCCZ v pasení


CS CS CS-2
ČR W. Lipczenko (AT) Jindra Rakousy Láníková
29.8.2015 30.8.2015 Dajavera CS CACITr + TS CS/TS CS CS CS CS

Ludwig Horst (DE)
Kryštofová Načešice Rájová
29.8.2015 30.8.2015 Martínkovice MRČR TS + CACITr TS TS TS TS TS
? Zahraniční
Horská Martínkovice Horská
31.8.2015 1.9.2015 Dajavera - školení Ludwig Horst





ANO Ludwig Horst (DE)

Načešice Rájová
12.9.2015 13.9.2015 Martinkovice CS CS CS CS CS
CS 1-2 ? Kryštofová
  Martínkovice Horská
19.9.2015 20.9.2015 Dolní Kounice CS + TS CS/TS CS/TS CS/TS CS/TS TS

Loučka Kryštofová
Dolní Kounice Černá
3.10.2015
Budišov CS CS
CS CS CS

Jindra
Koško Budišov n/B Kynclová
4.10.2015
Martinkovice TS + CS CS/TS CS/TS TS

TS 1-2 ? Horská Tancer Vostřez Martínkovice Horská
10.10.2015 11.10.2015 Dajavera, Luca Fini

CS CS CS

ČR Luca Fini 
(IT) ISDS Kryštofová Načešice Rájová
12.10.2015 13.10.2015 Dajavera - školení Luca Finim





ANO
Luca Fini (IT)
ISDS
Načešice Rájová
16.10.2015
Dolní Kounice - školení





ANO Černá

Dolní Kounice Černá
17.10.2015 18.10.2015 Dolní Kounice




CS/TS
Černá

Dolní Kounice Černá
17.10.2015 18.10.2015 Farmička CS/TS CS CS CS


Jindra
Loučka Nová Ves Motyčka
24.10.2015 25.10.2015 Dajavera - TS - CACITR TS TS TS TS TS

Čapková Muzikařová Škůrek Načešice Rájová
28.10.2015
Dajavera - CS + TS CS/TS CS/TS


Open **
Vostřez
Tancer Načešice Rájová
31.10.2015 1.11.2015 Žlutice CS/TS CS/TS CS/TS TS


Sochorová
Vostřez Žlutice Muzikářová
7.11.2015
Schůze pasení SEČ









Seč Výbor
6.11.2015 8.11.2015 SCHOK Seč









Seč SCHOK
8.11.2015
Libhoš CS/TS CS/TS CS/TS CS/TS


Topinková Rajová Koško Libhoš Gavendová
14.11.2015 15.11.2015 Farmička 2 CS/TS CS CS CS
CS 1-2
Koško Maček
Nová Ves Motyčka